hurdacı

Hurda Lehim Lehim Curufu

Lehim curufu fiyatları için sizde hemen arayın fiyat teklifi alın..

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki firmamız Türkiye ve öncelikli olarak ise İstanbul genelinde  lehim ve  curufu alınır. Firmamız her türlü hurda lehim ve hurda lehim curuf analizler eşliğinde alım yapmaktadır. Sizde ler de hurda lehim ve lehim curufu satmak için hemen bizden fiyat teklifi isteyin.

Hurda Lehim Curufu Fiyatları

Hurda Kurşunlu lehim curufu fiyatı 350,30 TL/Kg
Hurda KURŞUNSUZ LEHİM CURUFU FİYATI 296,00 TL/Kg

 

Hurda lehim bulunması çok zor olan bir hurda cinsidir. Bu lehim genellikle fabrikalarda çıkmaktadır. Çıkan fabrika ise imalat yapabilen bir fabrika dır. Çünkü lehim sade kaynak amaçlı kullanılır ve bunların atıkları da lehim curufu olarak adlandırılır. Bizde lehim  alan yok diye Türkiye genelin de bir firma oluşturduk ve her türlü hurda lehim ve hurda lehim curufu alımı yapıyoruz.

Firmamız her türlü uzman kadro ve çevre mühendisleri ile her türlü hurda türlü hurda alımı yapmaktadır. Firmamız borsa üzerinden en güncel  lehim  fiyatlarını güncel tutmaktadır.

Sizlerde bizimle çalışmak ister misiniz?
Bildiğiniz bir yerlerde hurda lehim var ve teklif arıyorlar ise hemen bizle irtabat kurun ve bizde size karşılığını verelim.

HURDA LEHİM curufu ALAN YERLER

HURDA LEHİM ALAN YERLER OLARAK SİZDE HEMEN BİZDEN BİR ADET FOTOĞRAF KARŞILIĞINDA FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN

Artık lehim hurdası satmak için saatlerce yer aramanıza gerek yok. Sizlerde Hurda Bakır fiyatları adlı Web sitemizden bizimle irtibat kurabilir ve hurda lehim veya  lehim curufu satabilirsiniz. Güncel hurda lehim curufu fiyatları için hemen bizi arayın.

İstanbul da her bölge ve adreslerden her türlü hurda alımı yapılır. Ayrıca firmamız her aldığı malzemeleri nakit ödeme karşılığı yapmaktadır. Firmamız tartım işlemi yapılmadan önce ödeme asla yapmamaktadır.sizlerde hurda satmadan önce muhakkak bizden fiyat isteyin.

Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan firmamız 24 saat açık bir şekilde hurda alım için müsaittir.Hurda Bakir Fiyatları adlı sitemiz size kategori olarak hurdaların fiyatını vede cinsini göstermeye yardımcı olacaktır.

hurda lehim curufu HURDA KURŞUN CURUFU

Hurda kurşun curufu en güncel fiyat ile alım yapılır. ayrıca İstanbul genelinde sadece tek bir firma olarak hurda kurşun curufu alım yapılır.

sizde hurda satmadan önce bizden teklif alınız.

Lehim cüfuru fiyatları

Firmamız hurda lehim cürufu alımı istanbul ve Türkiye geneli alım yapmaktadır. Firma yetkililerimiz MERT DEMİREL 24 SAAT açık numarası ile sizlere fiyat teklifi ve adresten hurda lehim cürufu alımı için telefon başında beklemektedir.

Sizler de hurda lehim cürufu

Satmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Lehim cürufu imalat hane yani elektronik kart yapımında şarj kablo baslari gibi bir çok malzemenin yapım aşamasında kart üzerinde ki lehimlerin makinanın döküm aşamasında atık lehimlerin bir araya toplanmasına verilen ad lehim cürufudur. Sizler de bu atıkları yüksek fiyatlar ile değerlendirmek ve satmak için hemen bizi arayın.

firmamız en yüksek hurda lehim cürufu fiyatları sizlere sunmaktadır. sizde en yüksek hurda lehim curufu fiyatları için hemen bizi arayın..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN TEKLİF AL