hurdacı

Hurda Klima Alan Yerler

Hurda klima fiyatları olarak 24 saat hurda klima alımı yapılır. Sizde klima satacak yer arıyorsanız hemen firmamızdan yardım isteyin. Hurda Bakır Fiyatları adli web sitemiz size yardımcı olmak için 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul genelinde hurda klima alımı yapılır. Bozuk arızalı eski klimalar değerinde alınır. Firmamız her türlü ikinci el ve hurda klima değerinde yüksek fiyatlardan alım yapmaktadır. sizler de bizi arayın ve hemen adresten hurda klima satın.

 

Hurda klima fiyatları

 

HURDA KLİMA SÖKÜNCE TOPTAN ALİM İŞLERİ İCİN HEMEN ARAYİN VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ HURDASİ ALİMİ İCİN LÜTFEN BİZDEN FİYAT ALIN.

Firmamız adresten hurda klima alımı yapmak için bir ekip görevlendirdi ve adresten klima alımı yapılmaktadır. Sizde klimanız arızalı ama satacak yer mi arıyorsunuz işte size bir fırsat. Biz sizden hurda bozuk klimaları değerinde alıyor hem size ücret ödüyor hem de geri dönüşüme katkı sağlıyoruz.

Sizlerde geri dönüşüme katkı için neden hurda bozuk klimaları bize satmıyorsunuz. Artık hurda klima satmak çok kolay bir telefonla adresinize geliyor ve kapıda ödeme ile hurda klimalarınızı alıyoruz

HURDA KLİMA MOTOR FİYATLARI 

Hurda klima fiyatları günlük bakır borsası tarafından değişmektedir. Ayrıca hurda klima değerleri sürekli değişir sizler fiyat almak için bizimle iletişime geçin. En yüksek ve en güncel hurda klima fiyatları için hemen bizi arayım ve fiyat isteyin.

HURDA KLİMA FİYATLARI

Bozuk klima satmak için firmamızla iletişime geçin çünkü bozuk klima alan tek firma biziz. bozuk klima ne mi oluyor ?

Bozuk klimalar hurdası dükkanda söküm yapılır içerisindeki malzemeler ayrıştırılır. daha sonra ayrıştırılan her malzeme kendi grubunda geri dönüşüm için fabrikalara yollanır ve ülke ekonomisine katkı sağlanmış olur.

böylece bu aşamada bir çok insan evine ekmek götürmektedir. Sizlerde depolar da bozuk arızalı klima bekletmek yerine neden bu kadar insanın evine ekmek götürmesini sağlamıyorsunuz. ayrıca sizlerde sattığınız klimanın değerinde ücretini hemen alacaksınız.

hurda klima alan yerler

Bizler hem ülke ekonomisi hem de sizler eskilerden kurtulun diye bu işi yapıyoruz. her türlü klima ve klima motoru alınır. Klima motor fiyatları ise her geçen gün yükselmektedir. Ancak COVİT-19 yüzünden ülke ekonomi durumumuz düşmüş ve bu nedenle hurda fiyatları artık çok düşük bir hal almıştır.

HURDA CHİLLER GRUBU FİYATLARI

Hurda chiller grubu fiyatları kg bazında söküm yapılır ve kalem kalem ayrılma sonucu fiyat değerlendirilmesi yapılır.

Artık hurda fiyatları düşüş yaşamaktadır çünkü bütün hurdalar cine ihraç edilir ve şuan virüs nedeni ile tüm alımlar durmuş halde ancak firmamız hala alımları yapmaktadır.

Klima hurdası

Hurda klima alan fabrikalar olarak 24 saat açık bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler de her türlü hurda klima satmak için bizden yardım alın.

Merkezi sistem hurda klima alımı ve her türlü hurda klima yerinde ve değerinde en yüksek fiyatlar ile alınır. Firmamız Türkiye genelinde hurda klima alımı yapmaktadır. Siz de hemen bizi arayın ve yüksek hurda fiyatları ile hemen hurdalarınızı satın. Hurda klima ve soğutma ünite fiyatlarını ise lütfen firmamıza resim gönderin ve öyle fiyat isteyin çünkü firmamız görmeden fiyat vermemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN TEKLİF AL