hurdacılar

Çatalca Hurdacı

Çatalca hurdacı hurdacılık hizmetlerine bölgede hurda demir bakır alüminyum gibi hurdalar alarak devam etmektedir. Sizde bu bölgede hurda satışı gerçekleştirmek istiyorsanız Çatalca hurdacı iletişim bilgilerini arayarak hemen hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Hurda akü, hurda kablo, hurda PVC gibi hurdalar bölgeden toplanmaktadır. Nikel hurdalar gibi ve kurşun hurdaları gibi değerli hurdalarda yine Çatalca maden hurdacısı tarafından toplanır. Kağıt ve karton alımlarında en yüksek hurda fiyat teklifleri sunulur.

Çatalca Hurdacılar

Ayrıca Çatalca’da merkezi konumda bulunan Başak mahallesi, Belgrad mahallesi, Çakıl mahallesi, Fatih mahallesi ve Elbasan Mahallesi’nde çok hızlı şekilde hurda alımları gerçekleştirilebilir. Hurdacı merkezine yakın olan bu konumlarda Çatalca hurdacı anında adrese gelerek hurda alımı yapabilir. Yerinden ve peşin ödeme ile hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Tüm hurda alımlarında mümkün olan en yüksek fiyatlar uygulanır. Çatalca hurdacılar arasında verdiğimiz hizmetlerde bulunmaktadır. Bu hizmetlerden birisi hurda inşaat demiri alım ve satımı. Sıfır inşaat demiri almak yerine ikinci el hurda inşaat demiri alarak daha karlı işler yapabilirsiniz. Fabrika söküm hurdası alıyoruz, eski fabrikalarını yıkıp ortaya çıkan tüm metal ve diğer pislik hurdalarının temizlenmesi tarafınızca yapılır.

Bina yıkımları, bina söküm işlemleri yüksek katlı binaların yıkımları Çatalca bölgesinde yapılmaktadır. Makine ve türevleri hurdalarını tamamı alınır. İnşaattan aldığımız hurdaların başında inşaat demiri, şantiye hurdası, kablo gibi  hurdalar başı çeker. ARAİŞ hurdası ise fabrikadan aldığımız bir hurda türüdür. Ahmediyemahallesi ve İzzettin Mahallesi’nde pet ve lastik hurdaları alımı yapılır.

Kaleiçi ve Atatürk Mahallesi’nde ise hurda karton, kitap, defter, kağıt gibi hurdaların geri dönüşümüne katkı sağlanır. Çatalca hurda alan firmalar içerisinde en yüksek fiyatları teklif ediyoruz. Çatalca hurdacı telefon üzerinden hemen iletişim kurarak hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Sanayi bölgesinden anlaşmalı olduğumuz firmalardan sanayi atık hurdası alımları yapılmaktadır.

Ayrıca yıkım hurdası gibi hurdalar binaların yıkımları sonucu veya deprem gibi doğal afetler sonucunda meydana gelir. Bu hurdaları çevre hiçbir zarar vermeden Çatalca hurdacı diğerini de alır. Bölgede ikinci el hurda alım satışları da gerçekleştiriyoruz. İkinci el çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, soba gibi hurdaların alımları bölgeden yapılır. Aynı zamanda bu hurdalar ikinci el olarak değerlendirilebilir.

Çatalca Hurdacı Ve Hurda Alan Yerler

İkinci el profil hurda profil satışları mevcuttur. Çıkma profiller 0 profilleri oranla çok daha ucuzdurlar bu yüzden müşteri ile hurdacı dükkanına gelerek bu hurdaların alımlarını yaparlar. Depo yıkama fabrika sökümü, çevre düzenlemesi, bina soyma, bina içi boşaltım gibi verdiğimiz hizmetlerde de işinde uzman ekiple çalışıyor ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç ediniyoruz.

Güler yüzlü ekibimizce en kaliteli hizmeti sunmayı  sizlere kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır bölgede hurdacı denilince akla gelen en iyi firmalardan biri olarak kaliteli hizmetin adresi. Çatalca hurdacı motor ve motor bobin bakır hurdaları alır. Gerekli hurda ayırma çalışmalarını ise hurda merkezinde gerçekleştirir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN TEKLİF AL