hurdacılar

Bursa Hurdacı Hurda Alım

BURSA HURDACI. Hurdacıları Arasında Tanınmış Bir Kitleye Yüksek Müşteri Kapasitesine Sahip. Bir Çok Şantiye Market Yıkım Hurdası alımı Yapmış Bulunmaktadır. Yaptığımız İşler Yapacaklarımızın Garantisidir Yaptığımız Başarı İle Tamamladığımız. Hurda Sökümü Yıkım hurdası hurda Kesimi. Benzeri Şantiye hurlarını Yaptıklarımız Menüsünden İnceleyebilirsiniz. Sizde Hurda Metallerinizi Satmak İsteyip te Fiyatını Merak ediyorsanız Yapmanız Gereken İşlem İletişim Menüsünden Müşteri Hizmetlerimizi arayarak. Hurda Fiyatları konusunda Fikir Almaktır Anlaşma Sağlandığı anda Nakit Ödeme Yaparak Hurdalarınız Adresinizden alıyoruz Sarı Bakır Kurşun Demir Kablo Akü Hurdacısı Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz önce elinizdeki hurdanın kabala miktarını gözlemleyin, daha sonra iletişim araçları ile bize whatsapp programı aracılığı ile birkaç fotoğrafını cekip bizlerin iletişim adreslerine yollayabilirsiniz..Hurdarınızı bizden fiyat almadan satmayınız…Hurdalarınız bizimle değer bulsun…

Bursa Hurdacı
Bursa Hurdacı

Bursa Hurdacı Numarası

Bursa hurdacı numarası olarak 05349673466 telefon numaramızdan 24 saat bizlere ulaşabilir güncel fiyat teklifi alabilirsiniz. Bursa da hurdacı telefonu bulmak artık firmamız sayesinde çok kolay ve firmamız sizlere en yakın hurdacı hizmeti ile her çeşit hurdayı adresten almaktadır.

Bursa Hurda Alan Yerler

Bursa hurda alanlar ve hurda alan yerler neresi hurdacı dükkanı nere de gibi bir çok soru sorulduğu için sizlere cevap vermekten mutluluk duyarız. Firmamız bursa Nülifer, teleferik, organize sanayi olmak üzere 3 adet noktada yerimiz mevcuttur. Sizler de hurda satmamadan önce bizlere resim gönderebilir ve her türlü hurdaları adresten aldırtabilirsiniz.

Bursa hurda hizmeti nelerdir Hangi hurda işleri yapılır.

  • Fabrika yıkım söküm işleri
  • Çelik çatı kesim ve söküm işleri
  • Kalorifer kazanı kesimi
  • Fabrikalara konteyner bırakma
  • ikinci el malzeme alım satım
  • Bina yıkım söküm işleri
  • Oksijen kesin işleri
  • Depo temizlik işleri
  • Geri dönüşüm belgesi ile hurda alım
  • Atık toplama ve ayrıştırma işlemi

Bu işler firmamız tarafından yapılmaktadır ve sizler elinizi sürmeden her işlerinizi uzman ekiplere ve keşif ekibimize yaptırabilirsiniz. Firmamız her tonajda hurdaları nakit ödeme karşılığı almakta ve yerinde ödeme yapmaktadır.

BURSAHURDACI YIKIM HURDACISI.YIKIM HURDALARI   METAL HURDALAR DEGERINDE ALINIR YIKIM MOLOZ İŞLERİ YAPILIR..ODEMELERİMİZ PESIN OLUP MUSTERİ MEMNUNUYETİ ESASTIR.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN TEKLİF AL