HURDA BAKIR FİYATLARI İÇİN TIKLA 

Hurda bakır fiyatları, soyma bakır fiyatları, lama bakır fiyatları, yanık bakır fiyatları gibi her çeşit hurda bakır fiyatını öğrenmek için hemen ara butonu ile bizlerden fiyat alınız.

HURDA ALÜMİNYUM FİYATLARI İÇİN TIKLA 

Hurda alüminyum fiyatları ve her türlü hurda alüminyumu en tüksek fiyatlardan alan hurdacı firması olarak size hizmet vermekten onur duyarız. Sizde hurda alüminyumları ve söküm yapılacak alüminyum hurdası için hemen bizi arayın teklif alın.

HURDA DEMİR FİYATLARI İÇİN TIKLA

Türkiye de her çeşit hurda demir alımı yapan firmamız için sizler de hemen bir telefon ile yüksek fiyatlardan hurda demir satın. Firmamız adresten hurda alımı yapmaktadır ve her çeşit hurdaların ödemeleri nakit olarak yapılır.

KABLO HURDASI  İÇİN TIKLA

Sizler de güncel hurda kablo için ve hurda kablo satmak için hemen linke tıklayıp bilgi alabilir ve yüksek fiyatlar ile satabilirsiniz. Firmamız İstanbul ve Türkiye  genelinde hurda hurda kablo alımı yapmaktadır. Firmamız güncel hurda kablo alımları için sizden sadece analiz yapmak için numune istemektedir.

HURDA KROM FİYATLARI İÇİN TIKLA 

Krom hurda fiyat teklifi almak isterseniz ara butonu ile 1 dakika içinde size hemen fiyat teklifi verilecektir. her çeşit hurda krom ve paslanmaz hurdası değerinde yüksek fiyatlar ile alınır.

HURDA SARI FİYATLARI İÇİN TIKLA

Hurda sarı ve pirinç fiyatları her gün güncellenmekte sizler de en yüksek fiyatlar ile hurda sarı satmak için hemen bizi arayın 24 saat açığız.

HURDA NİKEL FİYATLARI İÇİN TIKLA 

Hurda nikel fiyatları için hemen linke tıklayın veya en yüksek fiyat teklifi için bizi arayın.

HURDA ZAMAK FİYATLARI İÇİN TIKLA  

Hurda zamak fiyatı veya hurda zamak satmak için bir yer arıyorsanız sizler de bizi arayın hemen size yardımcı olalım.

HURDA KURŞUN FİYATLARI İÇİN TIKLA 

Hurda kurşun fiyatları tabaka kurşun fiyatları veya cami kurşunu fiyatları için bizi arayın en yüksek hurda kurşun fiyatı verelim ve yerinde ödeme yapalım.

HURDA ÇİNKO FİYATLARI İÇİN TIKLA 

Hurda çinko ve çatı hurda çinkosu fiyatı için sizler de hemen bizden fiyat teklifi alın ve en yüksek fiyatlar ile hurda çinko satın.

 

 

HURDACI VE GERİ DÖNÜŞÜM FİRMASI 

HURDA  faaliyetleri günümüzde yürütülen en kıymetli alanlardan biridir. Günlük hayatta kullandığımız ve önem vermediğimiz birçok eşya doğada yıllar boyunca kalabilmektedir.

Ancak geri dönüşümün günümüzde çok ileri seviyelere gelmesi bu tür doğada uzun süre kalan, doğayı kirleten ve sınırlı kaynaklardan üretilen ürünleri tekrardan kullanılabilir hale getirmektedir. Hurdacılık faaliyetleri de bu konuda büyük önem kazanmaktadır.

Sosyal sorumluluk olarak bizlerde elde ettiğimiz hurdaları çöplere veya direk doğaya atmak yerine hurdacı hizmetlerinden yararlanarak atık hale gelen hurdaların tekrardan değerlendirilmesine imkan tanıyabiliriz. Böylelikle hem doğamızı koruyabilir hem de hurdalarımızı belirli fiyatlara satarak para kazanmamız da mümkündür.

Hurda alım ve Oksijen kesim hizmeti

HURDA ALAN YERLER NERELERDİR

HURDA ALAN YERLER düzenli olarak hurda geçiyor ve bu hurdaları değerlendirmek istiyorsanız yapmanız gereken hurdacı hizmetlerinden yararlanmaktır. Hurdacı hizmetleri sayesinde elinizde bulunan atık haldeki maddeleri değerlendirebilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken ise doğru kişiler ile çalışmaktır. Doğru kişiler ile çalışarak hem hurdalarınızı değerlendirmiş olursunuz hem de en iyi fiyatlardan hurdalarınızı vererek düşük fiyatlara satmaktan kendinizi koruyabilirsiniz.

Hurdacı hizmetimiz müşterilerimize sunduğumuz ve profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz bir hizmetimizdir. Günümüz koşullarını göz önünde bulundurarak sürdürdüğümüz hurdacı hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz sorunsuz bir şekilde hizmet alarak hurdalarını değerinde nakde çevirebilmektedir. Sizlerde eğer sorunsuz bir hizmet almak ve en iyi fiyatlar ile hurdalarınızı satmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda alan yerler arasında bulunan firmamız sizlere birçok imkan sunmaktadır. Bu imkanlar sayesinde hurdalarınızı satarken sorun yaşamadan satış işlemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın hurdacı faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde hizmet almasını sağlamak içinse bütün imkanlarımızı kullanmaktayız.

HURDA ALANLAR

Firma olarak bizleri tercih etiğinizde öncelikle en iyi fiyatlar ile hurda satmanın keyfini sürebilirsiniz. Firmamız sizlerden aldığı hurdaların türüne göre en iyi fiyatları vermek için özel fiyat çalışması yapmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin en iyi şekilde hurdalarını değerlendirmeleri sağlanmakta ve hurdacı hizmetinden en iyi şekilde maddi karşılık bulmaları sağlanmaktadır.

Fiyat olarak müşterilerimize sunduğumuz imkanlar hurda alım işlemlerinde de sürmektedir. Bilindiği gibi hurda olan malzemeler genel olarak ağır olan malzemelerdir. Bu malzemelerin veya cihazların hurdacı merkezlerine bireysel olarak ulaştırmanız büyük bir sorun haline dönüşebilir. Bu nakliye süreci hem maddi hem de zaman olarak sizleri zor durumda bırakabilir.

Firmamız hurdasını sağmak isteyen müşterilerimizin bu tür sorunlar yaşamaması için özel olarak hizmet vermektedir. Bizlere hurdalarını vermek isteyen müşterilerimize bizler kendi aracımız ile kendi adreslerinden hurdaları almaktayız. Bizlere sadece adresinizi bildirmeniz yeterlidir. Firma araçları hurdalarınızı kendi personellerimiz ile almakta ve sizlere nakliye konusunda herhangi bir ücret yansıtmamaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz sorunsuz bir şekilde hurdalarını satabilmektedir.

HURDA BAKİR  FİYATLARİ için tıkla

Geri dönüşüm sürecine dahil edilebilen hammaddelerden üretilmiş olan ve artık kullanılamaz, atık, döküntü veya parçalanmış hale elen eşyalarınızı veya atıklarınızı değerlendirebilirsiniz. Geri dönüşüm süreci bu konuda özel makineler ile eritme işlemleri yürütmekte ve bu işlemler sonrasında atık olan parçalar kendi madde türlerine göre ayrıştırılır ve tekrardan kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Bu süreç hem doğa hem de ülke ekonomisi için oldukça önemlidir.

Geri dönüşüm sürecinde hurdacı hizmeti aldığınızda bu hizmet karşılığında aynı zamanda hammaddenin türüne ve ağırlığına göre ücret talebinde de bulunabilmektesiniz. Hurdacı hizmetlerinde hurdalarınıza göre gerekli ayrışım yapıldığı gibi ağırlık belirlenir ve daha sonra hurdalarınızın nakit olarak ne kadar bir değere sahip olduğu sizlere bildirilir.

Hurdacı fiyatları ise hammaddenin türüne ve ağırlığına göre değiştiği gibi o günlük duruma göre de değişmeler göstermektedir. Buradan anlaşıldığı gibi hurda fiyatları sabit değildir. Genel olarak artan bir özelliğe sahiptir. Bu sayede hurdaya sahip olan kişiler ellerinde bulundurdukları hurdalardan sürekli artan oranda bir gelir elde edebilmektedirler.

HURDA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR ? kurşun hurda fiyatları için tıkla

Hurdacı hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler hurda fiyatlarının neye göre belirlendiğini de merak etmektedir. Hesaplamalar sayesinde ellerinde ne kadarlık bir hurdanın olduğunun da hesabını yapabilirler. Bu tür hesaplamalar genel olarak yüklü ağırlıklarda hurdalara sahip olan kişiler tarafından daha çok yapılmaktadır.

Bilindiği gibi bazı işletmeler imalat veya revizyon hizmeti vermekte ve iş kolları nedeni ile ellerinde yüksek ağırlıklarda hurda malzemeler bulunabilmektedir. Bu tip işletmeler ellerinde bulunan bu hurdaların hem geri dönüşüm faaliyetlerine katılmasını hem de bu hurdalardan para kazanmayı istemektedirler. Firmamız bu konuda özel olarak hizmet vermekte ve hurdalarını değerlendirmektedir.
Hurda hesaplama iki farklı unsur göz önünde bulundurularak yapılan bir işlemdir. Hurdacı hizmetlerimizde sürekli olarak güncel fiyatlar üzerinden gerekli hesaplamaları yaparak müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Elinizde bulunan hurdanın fiyatını öğrenmek için öncelikle ağırlığını bilmeniz gerekmektedir. Ağırlık oldukça önemlidir. Çünkü hurda fiyatları birim fiyat ve ağırlık verilerinin çarpılması ile elde edilmektedir. Elinizde ne kadar ağır hurda olursa alacağınız ücrette o kadar artacaktır.

Tabi ki her hurda türü aynı birim fiyatına sahip değildir. Hurdacı hizmetlerini sunarken hurdanın hammaddesi oldukça önemlidir. Bunun nedeni ise hammaddelerin birim fiyatlarındaki farklılıklardır. Bu fiyatlar ise hammaddenin değerine göre değişmektedir. Diğer taraftan fiyatlar piyasa koşullarına göre değişiklik gösterdiği için güncel fiyatlardan haberdar olmanızda önemlidir.

Güncel birim fiyatlar üzerinden gerekli hesaplamalar yapılarak hurdalarınızın gerçek değeri sizlere sunulmaktadır. Böylelikle elinizde bulunan hurdalar değerinde nakde çevrilerek sizlere hurdacı hizmetleri sunulmaktadır.

Curuf Alan Yerler VE CURUF FİYATLARI İÇİN  TIKLA

HURDACI ÖDEMELERİ NASIL OLUR ?

Hurda satmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer soru ise hurdacı hizmetlerinden yararlanıldığında ödemlerin nasıl olduğudur. Ülkemizde özellikle yüksek tutarlı alışverişlerde kredi kartları veya çek gibi ödeme yöntemleri kullanılır. Bu tip ödeme durumları ise vadeyi gündeme getirir. Para kazanacak bir kişi içinse vade istenmeyen bir durumdur.

Firma olarak her zaman müşterilerimizin hizmet verirken onların memnun kalması için ayrı bir çaba sarf etmekteyiz. Bu hizmetlerimiz ödemelerimize de yansımaktadır. Hurdacı ödemeleri nasıl yapar diye merak eden ödemelerin nakit olarak ödendiğini bilmelidir.

Sizlerden alınan hurda ürünler eğer ağırlık olarak hafif ise hemen ağırlığı öğrenilmekte ve değeri hemen ödenmektedir. Ancak bazı durumlarda yüklü hurda alımları gerçekleştirilmekte ve bu hurdalar normal tartılar ile ağırlıkları hesaplanamayacak büyüklükte olabilir. Bu tip durumlarda ise araçlarımız hurdanızın ağırlığını kantarlarda tartmakta ve daha sonra çıkan ağırlığa göre birim fiyat üzerinden değeri hesaplanmakta ve sizlere nakit olarak ödeme yapılmaktadır.

Verdiğimiz bu hizmet ile müşterilerimiz ellerindeki hurdaları hemen nakde çevirmektedir. Özellikle büyük işletmeler hurdalarından önemli gelir elde etmektedir. Atık malzemelerden para kazanarak sizlerde ek gelir elde ETMEK İÇİN ARAYIN

İmalat Artığı Alan Yerler İÇİN TIKLA

Hurdacı Neleri Alır?

 

Geri dönüşüm sürecinin başlamasında önemli bir rol oynayan hurdacı hizmetleri insanların ellerinde bulunan atıkların geri dönüşüm sürecine katılması için gerekli olan operasyonel süreci yönetir. Bu süreçte geri dönüşüm ile tekrardan kullanılabilecek olan maddeler toplanır ve geri dönüşümün yapıldığı fabrikalara ulaştırılır.

Hurdacı neleri alır hangi malzemelere para öder sorusunu sormak ise gayet normaldir. Çünkü bazı insanlar gerçekten önemli miktarlarda hurdalara ulaşabilmektedir. Sahip oldukları bu hurdalardan hangilerinin geri dönüşüm sürecine katılabildiğini bilmeleri önemli hale gelmektedir. Bu konuda oldukça geniş bir liste de sizleri beklemekte.

Günümüzde hurdacı hizmetleri ile birçok madde geri dönüşüm sürecine katılmak için tedarik edilmektedir. İnsanların elinde bulunan bu tür hurda malzemeler ise nakit karşılığında alınmakta ve insanların hem bu maddeleri çöpe atarak doğaya zarar vermeleri engellenmekte hem de insanların bu maddeler ile para kazanmaları sağlanmaktadır.

 

HURDACI HİZMETLERİ

 

Hurdacı hizmetlerinden yararlanarak satabileceğiniz hurdaların başında demir gelmektedir. Bilindiği gibi dünya üzerinde en çok kullanılan hammaddelerden biri demirdir. Demirler iş makinalarında, ev aletlerinde inşaatlarda ve daha sayılamayacak birçok alan kullanılan bir hammaddedir. Diğer taraftan demirlerin bir özelliği ile eritilip tekrardan kullanılabilir bir özelliğe sahip olmalarıdır. Bu özellikleri sayesinde geri dönüşüm sürecin katılabilmektedir.

Demirler hurdacı hizmetleri ise sizlerden nakit karşılığında alınabilmektedir. Bu nedenle demirden yapılmış veya direk demir olarak elinizde bulunan maddeleri atmak yerine bizimle değerlendirebilirsiniz. Günümüzde insanların ek gelir olarak da kullandığı bu işlem sayesinde demirleri hemen nakde çevirmeniz mümkündür. Demirler kendi içerisinde farklı türlere ayrılmaktadır. Dkp yani ağır demir, hurda demir, teneke hurdası, inşaat yıkım demir gibi farklı türlere ayrıştırılmakta ve değerlendirilmektedir.

Bir diğer geri dönüşüm sürecine katılabilen madde ise bakırlardır. Bakırlar bu özellikleri sayesinde hurda olarak tekrardan geri dönüşüme katılmakta ve tekrar kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Bakırlar satın alınırken de çeşidine göre fiyatlandırılmaktadır. Çünkü bakırlar farklı formlarda bulunmaktadır. Soyma bakır, lama bakır, kırkambar bakır, temiz kırma bakır, kızıl talaş bakır şeklinde farklı türlerde bulunan bakırlar her biri farklı değerlendirilerek satın alınmaktadır. Aynı zamanda bakırlar hurda olarak oldukça değerli maddelerdir.

Hurdacı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz bir diğer madde ise alüminyumdur. Hurda olarak değerlendirebileceğiniz alüminyumlar ise levha alüminyum, profil alüminyum, sert alüminyum olarak üç farklı kategoride değerlendirilebilmektedir.

Kablo Hurdası Alan Yerler İÇİ TIKLA

 

Kablolar genel olarak bozulduğunda artık değeri yokmuş gibi görünür. Ancak hurdacı hizmetlerimiz ile bu durumu tam tersine çevirmekteyiz. Kablolar da geri dönüşüm süresine eklenebilmekte ve bu özelliği nedeni ile bir hurda değerine sahip olabilmektedir. Kablolar ise farklı kategorilerde toplanmakta ve bu kategorilere göre farklı fiyatlarda değerlendirilmektedir.

Karışık kablo hurdası, antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo, fere yemez hurda kablo olarak çeşitlendirilmektedir. Aynı zamanda kablolarda hurda fiyatları bakımından oldukça yüksek fiyatlara satılabilmektedir.

Krom da hurda olarak kabul edilen hammaddeler arasında yer almaktadır. 310 kalite ve 304 kalite paslanmaz krom maddeleri hurdacı hizmetleri ile sizlerden alınarak değerlendirilebilir. Bu hurdalara ek olarak levha hurda kurşun, çatı minare söküm hurda kurşun, çinko hurdası çatı söküm, çinko hurdası levha maddeleri de hurda sürecine dahil edilebilecek maddeler arasında yer almaktadır.

Hurda Su Saati Alan Yerler İÇİN TIKLA
GERİ DÖNÜŞÜM SÜRECİ NASIL İŞLEMEKTE?

 

Geri dönüşüm artık hemen hemen bütün insanlar tarafından bilinen bir süreçtir. Günümüzde gelinen teknolojik gelişmeler ile geri dönüşüm konusunda ileri teknoloji kullanılmaktadır. Yapılan yatırımlar ve uygulanan yöntemler sayesinde artık hammaddeler kolay bir şekilde gerekli işlemlerden geçirildikten sonra tekrardan kullanılabilir hale getirilmektedir. Peki, geri dönüşüm süreci nasıl işlemektedir.

Geri dönüşüm için büyük fabrikalar ve ileri teknoloji gerekmektedir. Bu teknolojinin işlevsel bir şekilde çalışması içinde hammaddelerin toplanması gerekir. Geri dönüşüm sürecinin belki de en önemli adımlarından biri hammadde toplama sürecidir. Çünkü atık maddeler olmadan geri dönüşüm süreci başlamaz. Bu nedenle bu atıkların toplanması ve büyük fabrikalara ulaştırılması gerekir.

İşte tamda bu noktada hurdacı hizmetlerine büyük iş düşmektedir. Faaliyet gösterdiği bölgedeki hurdaları tespit etmek, bu hurdaları toplamak, gerekli finansı sağlayarak hurdaları nakit karşılığında satın almak ve daha sonra topladığı hurdaları geri dönüşüm fabrikalarına ulaştırmak hurdacıların gerçekleştirdiği bir süreçtir. Bu süreç en iyi şekilde yürütülmeli ve hurdalar geri dönüşüm fabrikalarına ulaştırılmalıdır.

Geri dönüşüm için gerekli olan hurdalar temin edildikten sonra bu hurdaların ayrıştırma süreci başlamaktadır. Bu süreçte önemli olan süreçler arasındadır. Çünkü atı üzerinde hurda yanı atık olan bu maddeler çoğu zaman saf hammaddeden oluşmamaktadır. Örnek olarak demir olarak verilen bir ürünün içerisinde plastik malzemeler bulunmaktadır veya kabloların içerisindeki bakırın alınması için dış yüzeyini kaplayan plastik kablonun çıkarılması gerekir.

 

GERİ DÖNÜŞÜM BELGESİ OLAN HURDACILAR

 

Ayrıştırma sürecinin titizlikle geçirilmesi çok önemlidir. Geri dönüşüm sonrasında ortaya çıkacak hammaddenin kalitesinin etkilenmemesi için bu süreçte farklı hammaddenin erimeye karıştırılması engellenmektedir. Bu sürecin bitmesi ile artık atık maddeler eritilebilirler.

Eritme işlemleri özel yerlerde yapılmaktadır. Çünkü çoğu atığın tekrardan hammadde olarak kullanılması için gerekli olan eritme işlemlerinde yüksek ısılara ihtiyaç duyulmaktadır. Yüksek ısılarda gerçekleştirilecek olan bu işlemler için özel fabrikalar kurulmaktadır. En sık kullanılan demirler yüksek ısılara maruz kaldığında eriyebilmektedir. Bu nedenle bu işlem için özel teknolojiler kullanılır.

Eriyen atıklar ise daha sonra ham hammadde haline getirilir. Burada ise özel kalıplar kullanılarak istenilen şekilde hammadde çıkarılmış olur. Bu şekilde yürütülen geri dönüşüm çalışmaları sayesinde atık olarak doğaya zarar verebilecek birçok madde işlenerek tekrardan kullanılabilir hale getirilmektedir. Böylelikle hem doğaya hem de ülke ekonomisine katkıda bulunulmaktadır. Hurdacı hizmetleri ile başlayan bu süreç geri dönüşüm fabrikalarında son bulmaktadır.


Sert Alüminyum Alan Yerler İÇİN
TIKLA

Geri Dönüşüm Sürecinin Faydaları Nelerdir?

 

Geri dönüşüm süreci hem doğa hem de ekonomik bakımdan bizlere fayda sağlamaktadır. Oldukça önemli bir faaliyet olan bu süreçte hurdacı hizmetleri ise önemli bir yere sahiptir. Geri dönüşüm çalışmalarının faydaları ise oldukça fazladır.

Bilindiği gibi demir, çelik, bakır, krom gibi maddelerin doğada kalma süreleri çok uzundur. Bu maddelerin doğada kalma sürelerinin bu kadar uzun olması doğayı kirletme oranlarını da artırmaktadır. Atıl durumda olan bu maddelerin doğaya atılması sonrasında ise oldukça uzun süreler doğada kalabilmekte ve doğayı kirletebilmektedirler.

Uzun yıllar insanlık için önemli bir sorun olan bu durum geri dönüşüm ile artık daha elverişli bir hale gelmiştir. Geri dönüşüm süreci atık halde bulunan maddelerin tekrardan belirli işlemler sonrasında kullanılabilir hale getirilmesi demektir. Doğayı kirleten bu maddelerin tekrardan toplanması ve kullanılabilir hale getirilmesi ise doğanın daha temiz bir hale dönüşmesi için oldukça önemli hale gelmektedir. Böylelikle artık bu tip maddeler doğayı kirletmemektedir.

Diğer bir faydası ise yeraltı kaynaklarının daha verimli kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bilindiği gibi demir, çelik, krom gibi hurdacı hizmetlerinde kullanılan bu maddeler madenlerden çıkarıldıktan sonra belirli işlemler görüp kullanılabilir hale gelmektedir. Yer altı kaynaklarının sürekli olarak kullanılması ise hem doğaya zarar vermekte hem de yer altı kaynaklarının azalması çeşitli sorunlara yol açmaktadır.

Alüminyum Hurdası Alan Yerler TIKLA

 

Geri dönüşüm süreci bu konuda da fayda sağlayarak zaten yer altı kaynaklarından çıkarılarak üretilmiş olan bu maddelerin tekrardan kullanılabilir hale getirmekte ve böylelikle yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına da destekte bulunmaktadır.

Bütün bu faydalarını yanı sıra ekonomik olarak da bir katkısı bulunmaktadır. Hurdacı hizmetleri ve geri dönüşüm hizmetleri ile önemli bir faaliyet alanı oluşmakta ve ekonomik katkıda bulunmaktadır.

Bütün bu süreç sayesinde hem hurda ve atıl madde sahipleri para kazanmakta hem doğanın kirletilmesi önlenmekte hem de bir sektör oluşturulmaktadır. Bu nedenle geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmak için eşyaları veya atıl maddelerin atılması yerine tekrardan kullanılmak üzere hurdacılara verilmesi çok önemlidir.

Hurdacı Hizmetlerimiz ile Hurdalarınızı Hemen Satın

 

Üretim işletmeleri bilindiği gibi belirli bir hammadde tüketimi ile karşı karşıyadır. Ürün çıkarmak için hammadde kullanmakta ve üretimlerinde kullandığı hammaddelerden atık maddeler oluşmaktadır. Bu atık maddeler kayıp gibi görünse de hurdacı hizmetleri sayesinde tekrardan kazandırılabilen bir hale dönüşebilmektedir.

Firmalar üretimlerini yaptıktan sonra ortaya çıkan atık maddelerini bizlerle iletişime geçerek değerlendirebilirler. Bazı firmaların bu konuda oldukça ciddi atık maddeleri ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle hurdacı hizmetlerinden her zaman yararlanması gerekir.

Firma olarak sizlere sunduğumuz hurdacı hizmetlerimiz sayesinde bu atık maddelerinizin hemen değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Hurdalarınızın türüne göre değerlendiren firmamız güncel hurda fiyatları üzerinden hemen değerlendirmekte ve atık olan bu ürünlerin sizlere nakit sağlaması için çalışmaktadır.

Bizlerden hizmet aldığınızda aynı zamanda ödemeler de nakit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstediğiniz periyotlarda atık maddelerinizi almaktayız ve ağırlıklarının hesaplanması ile ödemeleriniz nakit olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede artık ek bir gelir elde etmeniz de mümkün olmaktadır.

Hurdacı Hizmetlerimiz ile Sizde Kazanın

 

Atık maddelerin tekrardan değerlendirilmesi ve bu konuda ücret ödenmesi sayesinde sizlerde kazanabilirsiniz. Ortaya çıkan hurda değeri taşıyan atık maddelerinizi çöpe atmak yerine bizlerle iletişime geçerek gerekli işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilir ve böylelikle nakit sahibi olabilirsiniz. Firma olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için gerekli olan bütün imkanlarımızı sunmaktayız.

Firmamız müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için birçok imkan sunmaktadır. Bunlardan biri ise nakliye sürecidir. Bilindiği gibi özellikle yüksek ağırlıklara sahip olan hurdaların geri dönüşüm sürecine dahil edilmesi için taşınması önemli bir sorun teşkil etmektedir. Eğer elinizde atık maddeler varsa ve bu konuda hizmet almak istiyorsanız nakliye sürecini düşünmenize hiç gerek yoktur.

Firma olarak müşterilerimizin atık maddelerini kendi araçlarımız ile almaktayız. Araçlarımız ve personellerimiz ile istediğiniz adrese gelmekte ve hurdaların yüklenme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu süreç sayesinde hurdalarınızın değerlendirilmesi için herhangi bir nakliye sürecini yönetmenize gerek kalmamaktadır. Diğer taraftan bu hizmetimiz tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Hurdalarınızı değerlendirmeniz için bizleri aramanız yeterlidir.

Ücretsiz nakliye hizmetimiz yanı sıra hurdalarınızdan para kazanmanız için gerekli olan süreçte de sizlere en iyi hizmeti sunmak için gerekli özeni göstermekteyiz. Bilindiği gibi hurdalar ağırlıkları kadar değer etmektedir. Ağırlıklarının ölçülmesi ise fiyatının doğru bir şekilde belirlenmesi için oldukça önemlidir.

Ağırlıklarının ölçülmesi konusunda da sizlere yardımcı olan firmamız yüksek ağırlıklarda ve diğer ağırlıklarda gerekli işlemleri yaparak gerek duyduğunda kantarlara tarttırarak ağırlıklarını belirlemektedir.

Hurdalarınızın ağırlıklarının belirlenmesi sonrasında ise artık fiyat hesaplamaları yapılmakta ve hurdalarınızın değeri ortaya çıkmaktadır. Firmamız müşterilerimizin bu konuda hiçbir sorun yaşamaması için ödemelerini nakit ve anında yapmaktadır. Bu konuda her zaman büyük bir önem gösteren firmamız sorunsuz bir şekilde ödemeleri gerçekleştirmektedir. Böylelikle atık hurdalarınız sayesinde hızlı bir şekilde para kazanmanız mümkündür.

YIKIM YAPAN YERLER

Hurdacı hizmetlerinden yararlanarak para kazanmak isteyen müşterilerimizin her zaman hizmetimizden yüzde yüz memnun kalması için bütün süreci özenli bir şekilde yürütmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde sürekli olarak bizimle iletişime geçerek hurdalarınızın en iyi fiyatlar ile değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Böylelikle sürekli hurdaları satmak için bir arayış içerisine girmenize gerek kalmaz. En doğru hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Personellerimiz gerekli hizmeti sizlere ulaştırarak sorunsuz bir hizmet almanız sağlanmaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

İstanbulda hurdacı SARIYER HURDACI BEYLİKDÜZÜ Hurdacılık , HADIMKÖY HURDACI, HARAMİDERE Hurdacılık , AVCILAR Hurdacılık , KIRAÇ Hurdacılık BÜYÜKÇEKMECE HURDA,KÜÇÜKÇEKMECE HURDA, BAYRAMPAŞA HURDACI, İKİTELLİ Hurdacılık ,YENİBOSNA, HURDACI, KEMERBURGAZ HURDA, MERTER HURDACI, GÜNGÖREN HURDACI, KAĞITHANE HURDACI, KÜÇÜKKÖY HURDACI,ALİBEYKÖY HURDACI, ATAKÖY HURDACI, MECİDİYEKÖY HURDACI, SARIYER HURDACI, MASLAK HURDACI, ETİLER HURDACI, NİŞANTAŞI HURDACI, TAKSİM HURDACI, LEVENT HURDACI, BEYOĞLU HURDACI, KUMBURGAZ HURDA, LALELİ HURDACI,GAYRETTEPE HURDACI, RAMİ HURDACI, OKMEYDANI HURDACI, KASIMPAŞA HURDACI, AKSARAY HURDACI, ŞİŞLİ HURDACI, TOPKAPI HURDACI, SULTANGAZİ HURDACI, BEBEK HURDACI, HABİBLER HURDACI, MAHMUTBEY HURDACI,GÜNEŞLİ HURDACI, FLORYA HURDACI, TARABYA, HURDACI, UNKAPANI HURDACI, FİRİZKÖY HURDACI, GÜRPINAR HURDACI, SEFAKÖY HURDACI,İSTANBUL Hurdacılık , KROM HURDA, HURDA KABLO, BAKIR HURDA, KALAY HURDA, NİKEL HURDA, SARI HURDA, KIZIL HURDA, KURŞUN HURDA, ALÜMİNYUM HURDA, ALKAPON HURDASI, HURDA ALIM SATIM,HURDACI, HURDA, HURDA FİYATLARI, HURDA FİYAT LİSTESİ,ETİLER HURDACI

NOT: Bizden teklif almadan hurda satmayınız.

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF AL